Rejniak.eu

        

Jacek Rejniak

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość. Studia podyplomowe w kierunku Inwestycje Kapitałowe ukończył przy WSB w Poznaniu.

Z bankowością związany od 1996 roku. Pracował w Banku Millennium, a także w Banku Zachodnim WBK S.A., w którym kilkanaście lat odpowiadał między innymi za zarządzanie Oddziałem Operacyjnym Banku. Do jego zadań należało w szczególności:

  • zarządzanie kilkunastu i kilku osobowym zespołem,
  • zarządzanie wynikiem finansowym, ryzykiem operacyjnym, ryzykiem kredytowym,
  • pozyskiwanie klientów, nawiązywanie relacji, zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
  • planowanie, sprzedaż produktów, motywowanie, coaching,
  • planowanie działań biznesowych, marketingowych, eventów.
  • rozwój nowych placówek bankowych,
  • udział i przeprowadzane szkoleń.

„Zaangażowanie i oddanie pracy skutkowało ciągłym podnoszeniem kwalifikacji, udziałem w projektach bankowych i projektach biznesowych Klientów. W efekcie miałem okazję poznawać specyfikę różnych branż rynkowych, przedsięwzięć inwestycyjnych, projektów biznesowych. Dzięki temu wielokrotnie uczestniczyłem w rozwoju firmy swoich Klientów. Dziś wiedzą, ponad 20-letnim doświadczeniem i wartościowymi kontaktami mogę dzielić się z szerszym gronem Klientów, a do każdego z nich podejść indywidualnie. Aktualnie proponuję produkty ubezpieczeniowe, depozytowe, inwestycyjne, kredytowe i inne. Moją działalność wyróżnia fakt, że to produkty dopasowuję do Klienta, a nie odwrotnie- z czym spotykamy się na co dzień. Swoje usługi doradcze polecam klientom detalicznym, jak i biznesowym gwarantując, że każdy z nich otrzyma ofertę na miarę ich potrzeb.”

Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Zapalony amator wielu dyscyplin sportowych: bieganie, tenis, narciarstwo, piłka nożna, a od niedawna również crossfit i runmageddon. Bardzo lubi polską muzykę rockową, taniec oraz majsterkowanie i pielęgnację ogrodu.