Rejniak.eu

        

Hobby

                             

 

„Świadomość trudności, jakie napotkamy w realizacji swoich zamierzeń, jest już połową zwycięstwa.” George Washington

Oferujemy naszym klientom sprawdzone produkty, a wieloletnie kontakty z bankami pozwalają na szybkie i łatwe przeprowadzenie Klientów przez procedury kredytowe.
W czasie bezpośredniego spotkania pytam o potrzeby kredytowe, wstępnie analizuję sytuację finansową i sugeruję rozwiązania finansowe. W dalszej części analizuję rynek, przedstawiam propozycje Klientowi i pomagam w wyborze najlepszego rozwiązania.
Dlaczego warto korzystać z niezależnego doradztwa kredytowego:
- Dostęp do wielu produktów kredytowych w jednym miejscu,
- Analiza sytuacji finansowej klienta,
- Porównanie ofert bankowych
- Pomoc w zgromadzeniu dokumentów i wypełnieniu formalności,
- Oszczędność czasu,
- Pomoc w procesie kredytowym
- Pośrednictwo w zawarciu umów kredytowych

- Kredyty dla Ludności Finansowanie Firm
- Kredyty gotówkowe, Gotówkowe na dowolny cel,
- Kredyty mieszkaniowe, Inwestycyjne
- Pożyczki hipoteczne Leasing maszyn i urządzeń
- Leasing nieruchomości do 1 mln zł
- Factoring

crossfit, runmageddon

kibicowanie synowi

aktywny wypoczynek

majsterkowanie

Prezentacje

Ubezpieczenie z kapitałem rentowym.

Zabezpieczenie przed utratą dochodu ubezpieczonego zawodu.

„Żyjemy w świecie obfitości, gdzie pieniędzy starcza dla wszystkich, którzy ich naprawdę chcą.” Brian Tracy

 

Poprzez doradztwo dostarczam różnorodne, bezpieczne i opłacalne produkty inwestycyjne, dostosowane do możliwości finansowych Klientów i celu, jaki chcą osiągnąć. Celem JR Consulting jest dostarczenie wybranych z rynku produktów inwestycyjnych, które mają możliwość osiągnięcia zadowalającej stopy zwrotu. Produkty te najczęściej wolne są od kosztów prowizji leżących po stronie Klienta i umniejszających inwestowane saldo.
Pieniądze można inwestować powoli i regularnie, poprzez systematyczne wpłacanie małych czy większych kwot, a także dokonywać jednorazowych większych i dużych wpłat.
W czasie bezpośredniego spotkania wyjaśnię szczegóły poszczególnych systemów inwestycyjnych, pomagając w wyborze najlepszego rozwiązania.

Dlaczego warto korzystać z niezależnego doradztwa inwestycyjnego:


 • Dostęp do wielu produktów finansowych w jednym miejscu,

 • Zróżnicowane produkty najlepsze na rynku

 • Produkty wykraczające poza ramy dostępności w bankach

 • Rzetelność,

 • Oszczędność czasu,

 • Pomoc w procesie inwestowania

 • Priorytetem jest sukces Klienta, a on nagrodą za doradztwo

 

„Odwaga polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego.”


Jeśłi nie masz pojęcia o diamentach, poznaj jubilera- Warren Buffet

Dobre interesy robia ludzie bardzo mądrzy lub bardzo głupi. Ci pierwsi, bo potrafią właścicwie ocenić ryzyko, ci drudzy, bo nie potrafią- Andrzej Majewski

Świadomość trudności, jakie napotkamy w realizacji swoich zamierzeń, jest już połową zwycięstwa. – George Washington

Żyjemy w świecie obfitości, gdzie pieniędy starcza dla wszystkich, którzy ich naprawdę chcą. – Brian Tracy

„Dobre interesy robią ludzie bardzo mądrzy lub bardzo głupi. Ci pierwsi, bo potrafią właściwie ocenić ryzyko, ci drudzy, bo nie potrafią.” Andrzej Majewski

Consulting to się szeroko pojęte doradzanie podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym.
JR Consulting Jacek Rejniak
W mojej ocenie najważniejszy element współpracy to rozmowa dwóch stron- konsultanta i potencjalnego Klienta, na której z jednej strony padną zamierzenia, plany, ramy czasowe, możliwości, potrzeby, a z drugiej propozycje, rozwiązania, partnerzy, dostępność finansowania.
Jeśli współpraca oparta jest na zaufaniu to łatwiej o sukces przedsięwzięcia. Rolą konsultanta jest spełnienie potrzeb i oczekiwań Klienta, co w efekcie ma doprowadzić do efektywnego i efektownego finału. Poza tym to kojarzenie firm, partnerów potrzebnych do procesu i dalszego działania.
Wieloletnia praca w bankowości pozwoliła poznać rzetelne i solidne firmy, które zasługują na rekomendacje i współpracę. To również wymierne kontakty i możliwości korzystania z produktów finansowych i niefinansowych różnych instytucji.

Jacek Rejniak

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość. Studia podyplomowe w kierunku Inwestycje Kapitałowe ukończył przy WSB w Poznaniu.

Z bankowością związany od 1996 roku. Pracował w Banku Millennium, a także w Banku Zachodnim WBK S.A., w którym kilkanaście lat odpowiadał między innymi za zarządzanie Oddziałem Operacyjnym Banku. Do jego zadań należało w szczególności:

 • zarządzanie kilkunastu i kilku osobowym zespołem,
 • zarządzanie wynikiem finansowym, ryzykiem operacyjnym, ryzykiem kredytowym,
 • pozyskiwanie klientów, nawiązywanie relacji, zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
 • planowanie, sprzedaż produktów, motywowanie, coaching,
 • planowanie działań biznesowych, marketingowych, eventów.
 • rozwój nowych placówek bankowych,
 • udział i przeprowadzane szkoleń.

„Zaangażowanie i oddanie pracy skutkowało ciągłym podnoszeniem kwalifikacji, udziałem w projektach bankowych i projektach biznesowych Klientów. W efekcie miałem okazję poznawać specyfikę różnych branż rynkowych, przedsięwzięć inwestycyjnych, projektów biznesowych. Dzięki temu wielokrotnie uczestniczyłem w rozwoju firmy swoich Klientów. Dziś wiedzą, ponad 20-letnim doświadczeniem i wartościowymi kontaktami mogę dzielić się z szerszym gronem Klientów, a do każdego z nich podejść indywidualnie. Aktualnie proponuję produkty ubezpieczeniowe, depozytowe, inwestycyjne, kredytowe i inne. Moją działalność wyróżnia fakt, że to produkty dopasowuję do Klienta, a nie odwrotnie- z czym spotykamy się na co dzień. Swoje usługi doradcze polecam klientom detalicznym, jak i biznesowym gwarantując, że każdy z nich otrzyma ofertę na miarę ich potrzeb.”

Prywatnie szczęśliwy mąż oraz ojciec dwójki dzieci. Zapalony amator wielu dyscyplin sportowych: bieganie, tenis, narciarstwo, piłka nożna, a od niedawna również crossfit i runmageddon. Bardzo lubi polską muzykę rockową, taniec oraz majsterkowanie i pielęgnację ogrodu.

Firma JR Consulting Jacek Rejniak powstała w styczniu 2017 roku.

Genezą jej powstania była sytuacja na rynku finansowym, bankowym, ubezpieczeniowym. Sytuacja, która nie zmienia się na lepsze w kontekście zaspokajania potrzeb i generowania korzyści Klienta, ale dzięki której JR Consulting może działać zgodnie z misją.

Misja JR Consulting Jacek Rejniak- daj to co najlepsze na rynku, umożliwiając osiągnięcie możliwie największych korzyści przy jak najmniejszych kosztach.

Co to oznacza?

W obszarze inwestycyjnym, kredytowym, ubezpieczeniowym, gospodarczym i każdym innym towarzyszącym budżetowi firmowemu lub domowemu dostarcza najlepsze, najnowsze i  innowacyjne rozwiązania. Nie generuje przy tym potrzeby korzystania z innych powiązanych bądź nie, produktów, które skutkują „atrakcyjnością” cenową całości „pakietu”.

Więcej informacji w dalszej części strony, jednak wszystkie na spotkaniu biznesowym.